8 صبح الی 9 شب

7 روز هفته

یزد . میدان معلم

بلوار17شهریور

09353237394

03535228820

مقايسه آگهی ها

درباره ما

سایت یزد مبله توسط  آرش زربند. مدیر گروه گردشگری مهرگان با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه ارتباطات مردمی برای تکمیل و ارایه خدمات بهتر به مسافران یزد راه اندازی شد. کسی که اندیشه های پارسی و اهورایی دارد و بر این باور است ک هر چقدر موجبات شادی و نشاط دیگران را فراهم کنیم چند برابر آن بصورت مادی و معنوی بسوی ما بازخواهد گشت. و بالعکس

سایت یزد مبله تابستان ۱۳۹۷ برای تکمیل خدمات گردشگری گروه مهرگان در یزد راه اندازی شد و قبل از آن از طریق وبلاگ و بسایت هایی که در انتهای همین صفحه درج شده در خدمت مسافران یزد بود.

او سال ۱۳۷۵اولین گام در زمینه خدمات مسافرتی برداشت. زمانی که احساس میکرد. افرادی بکام خویش بنام زیارت اقدام ب راه اندازی تورهای زیارتی میکنند وآنچنانکه باید و شاید ب مردم سرویس نمیدهند و از آنها سوء استفاده میکنند. از اینرو با راه اندازی تور های زیارتی سیاحتی با کمترین قیمت ممکن باعث شد. تقریبا همه  مردم روستایش بتوانند خاطراتی شیرین و ماندگار در ذهن خود ثبت کنند.

آرش زربند ک عاشق سفر هست و تجربیات و خاطرات تلخ و شیرین بسیاری از سفرهای داخلی و خارجی دارد. و بطور دایم با مسافران داخلی و خارجی در ارتباط هست.

مهمترین نیاز مسافر را نخست محل اقامت با کیفیت و تمیز برای استراحت و زدودن خستگی سفر و ارتباط با انسانهای خوب و صادق برای تبادل انرژی و گرفتن حس خوب و ساختن خاطرات شیرین سفرمیداند. او خراب کردن سفر دیگران را بزرگترین گناه میداند

. مسافری ک مدت زیادی در حال برنامه ریزی برای سفر بوده است. تا با هزینه و گرفتارهای بسیار شاید پس از سال ها چشم ب دروازه های شهر دوختن توانسته است. دیوارهای خارج از شهر را ببیند. چه گناهی بالاترین از این است ک با برخورد ناشایست و غیر اخلاقی و یا قول و وعده های پوشالی برای رسیدن ب سود بیشتر سفرش را خراب کرد.

از اینرو بزرگترین هدف مجموعه ما (گروه گردشگری مهرگان. یزد مبله و ایران مبله) ارایه اطلاعات صادقانه ب مسافر است. و همواره در تلاش هستیم تا در مسابقه پندارنیک . گفتار نیک .رفتار نیک. از دیگران سبقت بگیریم.

البته لازم ب یاداوریست ک خانه های مبله ای ک از طرف ما  در یزد و سایر شهرهای ایران معرفی میشود. همه آنها متعلق ب ما نیست و صاحبان مختلفی دارد با کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوت ولی ما همه تلاش خود را بکار بسته ایم که با آموزش های لازم و گذاشتن شرط و شروط برای پذیرش قوانین ما یعنی نظافت . کیفیت . قیمت مناسب و برخورد شایسته با مسافر آنها را جهت ارایه خدمات بهتر ترغیب کنیم.

 

ولی از شما مسافر عزیز نیز انتظار داریم ک انتظار نداشته باشید. خانه مبله ارزان شصت هزار تومانی با خانه مبله ۱۶۰ هزار تومانی برابر باشد.

یکی از توصیه های همیشگی ما ب مسافران عزیز اینست ک قبل از سفرهر چه میتوانید پژوهش و تحقیق کنید. فرق نمیکند از ما خانه مبله و سوییت و محل اقامت بخواهید یا دیگران .

درخواست عکس های مختلف از داخل و بیرون از خانه مبله و سوییت . فیلم منزل مبله. شماره کفش و کلاه ما و صاحب خانه  و هر اطلاعاتی ک نیاز دارید. وظیفه قطعی ماست ک در اختیار شما قرار دهیم.

مطالب و اطلاعات بیشتر را در وبلاگ شخصی مدیر سایت یزد مبله دنبال کنید

www.yazdgpg.blogfa.com

www.pars1400.ir

www.mehregantour.ir